21 Ocak 2019 MERHABA… (SEO HAYATIM)

MERHABA… (SEO HAYATIM)

Merhaba…

“Yazmak benim için tutku” diyenlere inanmazdım; ama gördüm ki bir zamandan sonra bu duygu gerçekten insan için vazgeçilmez bir tutkuya dönüşüyor. Zihnimi meşgul edip, dünya dertlerinden uzaklaştırması yanında, içinden gelenleri özgürce sayfalara aktarmak eşsiz bir haz veriyor insana… Bir de içimdeki başkalarına faydalı olma, yapabilirsem onların daha iyiye evrilmesini sağlama kadar güzel bir duygu yok benim için…

SEO Hayatım…

Gelelim SEO mevzuuna… Aslında 2-3 sene önceye kadar içimde böyle bir tutku yoktu. Kendi çapımda bir şeyler yazar, çizer biriktirirdim. Bir gün bir dostum kendi sitesi için birkaç SEO uyumlu makale istedi. Bunun teknik bir konu olması nedeniyle konuyu anlamak ve buna uygun yazılar yazmak biraz vaktimi aldı. Ona yazıları gönderdiğimde, yazılarım siteyi hazırlayan bilgi işlemcinin çok dikkatini çekti ve bana bazı maddi teklifler sundu. Bunun üzerine “ya bismillah” diyerek bu alana amatörce de olsa ilk adımlarımı attım.

Zamanla SEO uyumlu makale sektörünü inceledim, araştırdım ve derinlemesine bilgi sahibi oldum. İnşaattan sağlığa, buzdolabından turizme, aşktan dine, spordan sinemalara kadar neredeyse her alanda yazılar yazmaya başladım. Bir müddet sonra gördüm ki, hem maddi gelir elde ederken bir yandan da kendimi genel kültür alanında geliştiriyorum. Bu motivasyonla birlikte bugüne kadar geldim ve sizlerle PROMOSYONTEAM kanalıyla buluşmaya karar verdim.

Neler Yaptım…

Bugüne kadar neler yaptım? Türkçe ya da İngilizce SEO ve semantik uyumlu makaleler yazdım. Akademik makaleler yazılmasına katkıda bulundum. Reklamcı yönümü kullanarak yeni firmalara çarpıcı marka ismi ve slogan bulmaya çalıştım. Çalışmalarımdan bazıları en büyük gazetelerde yayımlandı. “Sizi bir deneyelim, sonra duruma bakarız” diyenlerin çok memnun kaldıklarından dolayıdır ki sürekli müşterim olduklarına şahit oldum. Vs. vs…

Ve gördüm ki, aslında işini iyi yapanlara bu sektörde çok daha fazla ihtiyaç var… evet; okumayı, yazmayı severim ve güzel yazmaya çalışırım ama en büyük farkımın işimin hakkını vermeye çalışmak olduğunu anladım. İmla hataları olmadan, yazılarda kelime kalabalığı yapmadan, anlam bütünlüğüne uygun kurgulanmış yazılar yazmanın bir birikim gerektirdiğini ve maalesef çoğu arkadaşın bunda tökezlediğini deneyimledim.

Ve üzülerek gördüm ki, kalitenin ucuz olamayacağına dikkat etmeyip, çok düşük fiyat verenlere yazı yazdıranlar, bir çöplüğü andıran web sitelere kavuşuyor ve üzülüyorlar. Rakiplerimizden bazıları maalesef başka bir siteden aynen aldıkları SEO uyumlu makale üzerinde yaptıkları birkaç değişiklikle müşterisine satıyorlar. Ama bunda hatanın birazı da ucuza kaçıp, kaliteyi yüceltmeyenlerde…

Farkım Ne?

Peki benim farkım ne? Endüstri mühendisiyim. Uluslararası İlişkiler ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanlarında çift yüksek lisans yapmış biriyim. Bu etiket başarı için yeterli değil tabi ki ancak uluslararası ve ulusal ölçekte yayımlanmış makalelerim olduğunu söylemem farkımı gösterir herhalde. Halihazırda pek çok SEO ve semantik uyumlu makale içeriklerim, Google aramalarında ilk sayfada ve hatta adsense olmadan ilk sırada çıkabiliyor.

Velhasıl kelam… Uzun süredir her türlü mecra için profesyonel olarak SEO ve Semantik Uyumlu makaleler yazıyor ve blog içerikleri hazırlıyorum.  Yazılarım, sadece kendi kalemimden çıkmakta olup, %100 ÖZGÜN olarak hazırlanmaktadır. Bu tip içerikler, sitenizin arama motoru kaynaklarında en üst sıralarda çıkmasını sağlayacak kaliteye sahip olmaktadır.

 PROMOSYONTEAM olarak önceliğimiz hem kendi saygınlığımızı hem de müşterimizin veya talepte bulunan firmanızın saygınlığını arttıracak içerikleri hizmetinize sunmaktır. Bu sayede site ve firmanızın kurumsal kimliği ile marka imajına katkıda bulunmak hedeflenmektedir. Bu nedenle de hazırlayacağımız yazıların bize ve sitenize yakışır olmasına, gereksiz tekrarlardan ve boş içeriklerden uzak olmasına çok dikkat ederiz. Verdiğimiz söze uyar ve bunun için gerekeni yaparız.

Farkımızı anlamak ve pişman olmamak için bu merhabamızı dikkate almanızı ve bizimle tanışmanızı dileriz… SEO uyumlu makale yazmak, kolay değildir. Unutmayın, kaliteli yazılara temenni ile değil kalitesini fark ettirenlerle ulaşırsınız… Ve de kalite asla ucuz değildir…

Hizmetlerimiz 100 Kelime Ücreti (TL) Açıklama
SEO Uyumlu Makale 5 En az 200 kelime olarak sipariş edilebilecektir.
SEMANTİK Uyumlu Makale 7 En az 400 kelime olarak sipariş edilebilecektir.
Akademik Makale 9 En az 800 kelime olarak sipariş edilebilecektir.
Ödev &Proje 9 En az 800 kelime olarak sipariş edilebilecektir.
Sunum Hazırlama 10 En az 800 kelime olarak sipariş edilebilecektir.
Marka İsmi veya Slogan Bulma 75 En az 3 öneri ve açıklaması belirtilecektir.
NOT 1: Talebiniz halinde, 1 adet yazının ortalama teslim tarihi 2 gündür. Acil teslimat için bilgilendiriniz.
NOT 2: Makalelere eklenmesini istediğiniz görsel başına 10 TL ücret ilave edilecektir.
NOT 3: Rakip site analizi ve anahtar kelime çalışması yapmamızı isterseniz yazı başına 10’ar TL ücret ilave edilecektir.
NOT 4: Makaleler için kopya raporunun tarafınıza gönderilmesini isterseniz sayfa başına 5 TL ücret ilave edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir